alfaa

Nowy Użytkownik
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About alfaa

Informacje o użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Uczelnia Wyższa
  Inna
 • Miejscowość
  Krabi
 • Województwo
  dolnośląskie
 • Stanowisko
  Inne
 • Miejsce pracy
  nie dotyczy

Recent Profile Visitors

3,122 profile views
 1. Zlecę przygotowanie opisów leków i suplementów diety. Poszukujemy osoby, do której obowiązków należałoby opracowanie opisów suplementów i leków na łamach portalu internetowego. Opis musi zawierać informacje o ogólnym działaniu aktywnej substancji oraz o wskazaniach, przeciwwskazaniach czy interakcjach. Opis nie może zbyt lakoniczny. Materiał musiałby zostać w miarę szybko przygotowany. PRACA ZDALNA, bez ram czasowych. Rozliczenie na podstawie ilości przygotowanych opisów. W miarę rozwoju serwisu możemy zaproponować inne granty z tytułu współpracy. Organizację pracy pozostawiamy dowolną — z tym minimum, aby tygodniowo znalazło się 10 opisów na stronie WWW. W odpowiedzi prosimy o wycenę 100 opisów, ramy czasowe i doświadczenie/kwalifikacje. Oferty prosimy wysłać na adres: marek-taciak@o2.pl lub w postaci wiadomości prywatnej.
 2. Witam, oferta dodatkowej pracy znów aktualna. Poszukujemy osoby, do której obowiązków należałoby opracowanie opisów suplementów i leków na łamach portalu internetowego. Opis musi zawierać informacje o ogólnym działaniu aktywnej substancji oraz o wskazaniach, przeciwwskazaniach czy interakcjach. Opis nie może zbyt lakoniczny. Materiał musiałby zostać w miarę szybko przygotowany. PRACA ZDALNA, bez ram czasowych. Rozliczenie na podstawie ilości przygotowanych opisów. W miarę rozwoju serwisu możemy zaproponować inne granty z tytułu współpracy. Organizację pracy pozostawiamy dowolną — z tym minimum, aby tygodniowo znalazło się 10 opisów na stronie WWW. Rozliczenia w wygodnym terminie. Osoba kontaktowa: marek-taciak małpa o2.pl

 3. Witam, oferta dodatkowej pracy znów aktualna. Poszukujemy osoby, do której obowiązków należałoby opracowanie opisów suplementów i leków na łamach portalu internetowego. Opis musi zawierać informacje o ogólnym działaniu aktywnej substancji oraz o wskazaniach, przeciwwskazaniach czy interakcjach. Opis nie może zbyt lakoniczny. Materiał musiałby zostać w miarę szybko przygotowany. PRACA ZDALNA, bez ram czasowych. Rozliczenie na podstawie ilości przygotowanych opisów. W miarę rozwoju serwisu możemy zaproponować inne granty z tytułu współpracy. Organizację pracy pozostawiamy dowolną — z tym minimum, aby tygodniowo znalazło się 10 opisów na stronie WWW. Rozliczenia w wygodnym terminie. Osoba kontaktowa: marek-taciak małpa o2.pl lub prosimy o odpowiedź w wiadomości prywatnej
 4. Hmm.. nikt z Was nie chce prowadzić facebooka? Trochę to smutne, bo praca wydaje się przyjemna, szczególnie jak śledzisz rynek farmaceutyczny. Przy okazji poszukuję blogera i partnera do prowadzenia serwisu. Szczegóły napisałem w osobnym poście.
 5. Praca (redagowanie leków) jest znów dostępna! Również poszukuję osoby do prowadzenia facebooka i "rozkręcenia" forum. Swoje oferty wysyłać na adres: marek-taciak małpa o2.pl, gdzie małpa to @.
 6. Oferta pracy zdalnej (opisów leków i suplementów) znów dostępna. Atrakcyjne stawki za profesjonalne opisy leków. Zapraszam do kontaktu. Proszę nie zapominać o przesłaniu CV/LM czy innych informacji odnośnie wykształcenia. Dodatkowa praca dla blogera farmaceutycznego (szczegóły przedstawię na maila: marek-taciak małpa o2.pl)
 7. Oferta odnośnie wykonywania opisów leków i preparatów znów dostępna! Proszę o kontakt marek-taciak @ o2.pl
 8. Oferta znów dostępna, ponadto szukamy blogera farmaceuty. Szczegóły pod wskazanym wyżej adresie e-mail.
 9. Wznawiamy rekrutację na stanowisko: osoby odpowiedzialnej za wykonywanie opisów leków. Również poszukujemy copywritera oraz tłumacza na język angielski.
 10. Nowa oferta: szukam tłumacza lub korektora tłumaczeń opisów farmaceutycznych na język angielski oraz/lub niemiecki. Wasze CV lub LM proszę wysyłać na adres: marek-taciak małpa o2.pl, gdzie małpa to @. -- Pytania odnośnie zleceń bardzo proszę przesyłać drogą mailową. Nie jestem wstanie śledzić na bieżąco spraw na forum.
 11. Witam Poszukuję 2-óch osób z lekkim piórem i odpowiednimi kwalifikacjami(popartymi dowodami - aktualna legitymacja studencka czy dyplom..) do wykonywania streszczeń/opisów leków. Praca w dogodnym dla was czasie, zdalna. Wasze CV lub LM proszę wysyłać na adres: marek-taciak małpa o2.pl, gdzie małpa to @. Również posiadam jednorazowe zlecenia do farmaceuty odnośnie nazw handlowych leków(sprawdzenie bazy danych pod kątem aktualności nazw) - osoby zainteresowane proszę o kontakt.