Mgrtin

Farmaceuta
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Mgrtin

 • Rank
  magister farmacji

Informacje o użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Uczelnia Wyższa
  Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Izba Aptekarska
  Okręgowa Izba Aptekarska w Olsztynie
 • Miejscowość
  Olsztyn
 • Województwo
  warmińsko-mazurskie
 • Stanowisko
  Magister farmacji
 • Miejsce pracy
  apteka otwarta

Recent Profile Visitors

846 profile views
 1. Dzien dobry, jestem w trakcoe przygotowania do egzaminu OET, bylbym zainteresowany pracą w Irlandii. Jedyne co mnie przeraza to (podobno) problemy ze znalezieniem zakwaterowania. Czy naprawdę mozna liczyć na wsparcie pracodawcy w tej kwestii? Pozdrawiam.
 2. Dzien dobry, jestem w trakcoe przygotowania do egzaminu OET, bylbym zainteresowany pracą w Irlandii. Jedyne co mnie przeraza to (podobno) problemy ze znalezieniem zakwaterowania. Czy naprawdę mozna liczyć na wsparcie pracodawcy w tej kwestii? Pozdrawiam.
 3. Odświeżam temat, czy ktoś z Koleżanek lub Kolegów mógłby mi podpowiedzieć pod jakie PKD podpada taka działalność, w sensie JDG farmaceuty jako firma świadcząca usługi farmaceutyczne w aptece na zasadzie kontraktu.
 4. Nie ma o co się żołądkować, przepraszam jeżeli kogoś uraziłem
 5. Kiedyś było kiedyś, teraz jest teraz, i to jest właśnie problem, że większość osób z uporem ogląda się za siebie zamiast patrzeć do przodu. Odnośnie niekontrolowanej sprzedaży perhydrolu to kilka lat wstecz była głośna sprawa jak ktoś pomysłowy zrobił sobie fajne żarty i posmarował perhydrolem kilka ławeczek w parku... i pewnie między innymi dlatego już nie można tak łatwo położyć łapy na tego rodzaju związkach chemicznych, choć równie dobrze można by było użyć "Kreta" lub innego preparatu z asortymentu chemii gospodarczej. Odnośnie pani która zadała niezbyt bystre pytanie to jeżeli weszła do apteki i widzi tłumy ludzi to chyba oczywiste, że interes jest już otwarty, no chyba, że u was macie w aptekach poczekalnie albo ktoś ma zdolność przenikania przez zamknięte drzwi. Odnośnie punktu trzeciego to z Twojej wypowiedzi wynika, iż na polskich uczelniach nie przekazują podstawowej wiedzy na temat leków rozluźniających mięśnie gładkie, skoro polscy farmaceuci nie posiadają takich informacji i tym samym na Ciebie chyba też spłynęła ta niesamowita wiedza dopiero po emigracji z kraju trzeciego świata?
 6. "maść przeciwbólowa z jaja" - żel Dicloziaja "witaminy Olimp z suplementami diety" - ??? "rekord tłuszczu" - Rekord Łuszczy "żel przeciwbólowy z żołnierzykami na okładce" - do tej pory nie wiem o co biega "czopki na przeczyszczenie..... tylko bez mięty, bo mam uczulenie" "mam pozwolenie na broń palną, a nie mogę kupić perhydrolu w aptece bez recepty! Co to się dzieje z tym światem!" "czy dostanę zestaw do eutanazji dla kota" "chciałabym zwrócić ten Polocard, bo w aptece na ulicy X mają o 50 groszy tańszy" Wchodzi kobieta do apteki chyba około godziny 12 w południe, pełno pacjentów, rozgląda się dookoła i pyta: "przepraszam czy apteka jest teraz otwarta?" - ??? "poproszę płyn do chłodnicy" a na koniec "poproszę wazelinę i No-Spę" :D