sal

Technik farmaceutyczny
 • Content count

  514
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

sal last won the day on July 7 2019

sal had the most liked content!

Community Reputation

119 Excellent

6 Followers

About sal

 • Rank

Informacje o użytkowniku

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Trójmiasto

Recent Profile Visitors

192,234 profile views
 1. "Poproszę szerszeń arktyczny." (żeń-szeń koreański) "Poproszę areozol do but."
 2. Ja na rozmowie o pracę rzuciłam pewną kwotą, która mojego rozmówcę trochę zaskoczyła, co zauważyłam. W związku z tym powiedziałam, że możemy się umówić, że w okresie próbnym dostanę mniej, natomiast po tym czasie, jeśli zatrudnienie będzie kontynuowane, chcę kwotę wyjściową. Mój pracodawca zgodził się na to i dotrzymał słowa. Nysander swego czasu pisał (w innym temacie), żeby domagać się takich ustaleń na piśmie (znaczy w umowie na czas próbny). Ja akurat o to nie poprosiłam, ale całe szczęście mój pracodawca okazał się uczciwy.
 3. "Poproszę podkłady poporodowe Bella Mamma Mia."
 4. A jednak!
 5. Znalazłam pracę. W dwa tygodnie :).

  1. Show previous comments  3 more
  2. Wiech13

   Wiech13

   Przy dwóch pensjach jednocześnie cieżko jest bez mapy znależć własną. ..

  3. Detrytus

   Detrytus

   Od czego ma się gps

  4. sal

   sal

   Czasem dwie pensje wcale nie oznaczają dwóch etatów ;).

   Trzeba umieć się ustawić w życiu ;).

 6. @up Mój pierwszy raz - 8300. Ale w trakcie gry skupiłam się na fachowej poradzie i mnie się kolejka zrobiła. Tajemniczy pacjent nie byłby zadowolony. Idę ćwiczyć.
 7. Wszystko zaczyna się w prawym górnym rogu. Pan w białej koszuli na skuterze najpierw wjeżdża w białą furgonetkę, potem w czarną osobówkę, potem w skuter, potem w ciężarówkę (dolny lewy róg), a jazdę kończy wpadając do wykopu. Uznałam to za dość zabawne.
 8. Badania z 1995 roku. Natomiast stanowisko FIGO jest z 2011r.
 9. Na wstępie zaznaczam, że była to (chociaż ciężko w to uwierzyć) bardzo poważna rozmowa. - Proszę pani, czy grzybki marynowane mogą zalegać na żołądku? - Jak najbardziej. Grzyby są ciężkostrawne. A kiedy pan je jadł? - Nooo z dziesięć lat temu. Umarłam.
 10. Za Wikipedią: "Międzynarodowa Federacja Ginekologów i Położników (The International Federation of Gynecology and Obstetrics FIGO) zajęła następujące stanowisko: Przegląd dowodów sugeruje, że preparaty lewonorgestrelu nie zabezpieczają przed implantacją zapłodnionej już komórki jajowej. Informacje na temat rzekomego zaburzenia implantacji zarodka nie powinny być już dalej umieszczane w ulotkach dołączanych do środków antykoncepcji postkoitalnej zawierających jedynie lewonorgestrel[10][11]. W czerwcu 2012 na łamach New York Times wezwano FDA do usunięcia informacji zawartych w ulotkach zawierających nieprawdziwą sugestię, że tabletki antykoncepcji postkoitalnej zawierające lewonorgestrel zaburzają, czy też uniemożliwiają implantację[12]. Po implantacji zarodka opisywane środki są nieskuteczne." Dlatego w chpl Escapelle nie ma już o tym informacji.