1mg

Farmaceuta
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by 1mg

 1. Tzn? Jaką dokładnie sytuację mamy? chyba że mowa o dnie zarobkowym i braku jakiegokolwiek wsparcia ze strony izby, to już wszystko jasne
 2. pojawiają się np. takie ogłoszenia: https://www.loia.pl/ogloszenia/18280/1/poszukujemy-do-pracy-w-aptece-szpitalnej-mlodego.html czy pod względem prawnym jest możliwe dawanie takiego ogłoszenia? jeżeli nie (a tak mi się wydaje), to czemu izba aptekarska zatwierdza takie ogłoszenia na swojej stronie internetowej??
 3. Pełna zgoda, niestety. Niestety, bo czasu nie cofnę. A do apteki już nie wrócę na pewno.
 4. Weź nie trolluj, bo to nie ma sensu. Kogo na to nabierzesz.. znam farmaceutów którzy robią kurs spawania albo na wózki widłowe. Bo zarabia się tam po 7 tysi. Można zaklinać rzeczywistość, że kasa nie najważniejsza, ale prawda jest taka że zarabiając te 3-4 netto mając rodzinę, to jesteś w dupie. Kto ma łeb, zmieni teraz. Kto się zastanawia, będzie w jeszcze gorszej sytuacji. SIA nawet chce kręcić film zachęcający do studiowania farmacji. To tak jakby zachęcać do niewolnictwa. Ja już składek płacić nie zamierzam i zachęcam do refleksji co ich płacenie w zasadzie wam daje?? W pubie praca daje większa satysfakcję z życia a i klient przyjemniejszy.
 5. ta, właśnie powinno.. wg mnie powinno wynosić minimum 20 tys na rękę. Pisać sobie można, ale prawda jest taka, że jest się niewolnikiem za śmieszne pieniądze, które można już teraz zarobić w biedronce, a studiów (bardzo trudnych) do tego nie trzeba. Zalecam rozglądać się za zmianą zawodu. Każdemu
 6. zarobki w aptece to dno i żenada, nie ma o czym pisać. zmieniajcie ten zawód póki to jeszcze możliwe
 7. hej, jak jest teraz z rp 100%? pesel wymagany się staje? te recepty też się będzie gdzieś raportować tak samo jak refundowane?