• ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

    Only 75 emoticons maximum are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Content

  • Guest Radek Pharm
   By Guest Radek Pharm
   Oferty pracy w Wielkiej Brytanii
    
   Atrakcyjne zarobki i pelne wsparcie w pierwszym roku pracy!
    
   Drodzy Państwo,
    
   Nasza firma XL Recruitment od lat działa na brytyjskim rynku farmaceutycznym. Doskonale się tu orientujemy i pozostajemy bliskim kontakcie ze wszystkimi znaczącymi pracodawcami. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić bardzo szeroka ofertę i wesprzeć na każdym etapie procesu rekrutacji; od wyboru pracodawcy poprzez przygotowanie do rozmowy i rejestracje z RPS po upewnienie się, ze jesteście państwo zadowoleni z zapewnionych warunkow pracy.
    
   Na samym początku przeprowadzamy próbną rozmowe kwalifikacyjną aby pomoc w ocenie kwalifikacji i wyborze najwlasciwszej oferty. Nastepnie przeslemy materialy na temat brytyjskiego systemu farmaceutycznego i poswiecimy mnostwo czasu i uwagi przygotowujac panstwa do rozmowy z pracodawą pod kątem jego specyficznych wymagań.
    
    
    
   Zarobki
    
   Nasi kandydaci zawsze są bardzo dobrze przygotowani stąd po rozmowie z pracodawcą często otrzymują lepsze oferty niz te gwarantowane przez nas (gwarantujemy minimum £34,000 rocznie za 40 godzinny tydzien pracy ale nie sa rzadkośćą oferty na poziomie £38,000 i £40,000 od pierwszego miesiaca pracy!)
    
    
    
   Nasze wymagania
    
   Chcielibyśmy abyście byli państwo wykwalifikowanym farmaceutami gotowymi do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii. Sami ocenimy poziom języka angielskiego i doswiadczenia zawodowego. Jesli nie jestescie państwo jeszcze gotowi szczerze to powiemy
    
   i zaoferujemy pomoc w dalszych przygotowaniach.
    
    
    
   Najważniejsza różnica!
    
   Po przyjezdzie do Wielkiej Brytanii nie pozostawimy nikogo samemu sobie. W razie jakichkolwiek problemow jesteśmy do dyspozycji. W szczególnych sytuacjach zaoferujemy alternatywne oferty pracy.
    
    
    
   Ważne!
    
   Jeśli pracujesz w Wielkiej Brytanii ale nie jesteś zadowolony z warunkow pracy, skontaktuj sie z nami – mamy bogata oferte wakatow dla farmaceutow z doswiadczeniem zawodowym zdobytym w tym kraju.
    
    
    
   Prosimy o kontakt!
    
   Radek Weichert
    
   Tel: 00442081236431
    
   Email: pharmacy@xlrecruitment.net